Miks ja kuidas

Toetame aitajaid!” on eraalgatuslik aktsioon, mille eestvedajateks on Tarieli ja Olivia Lipartia. Kampaania eesmärk on toetada ja avaldada tänu meditsiinilisele personalile, kes võitleb koroonaviirusega. Tahame anda nendele arstidele, õdedele ja hooldajatele märku, et Eestis on väga palju inimesi, kes on siiralt tänulikud selle raske töö eest.

Kaua? Kampaania on algselt planeeritud kestma kaks kuud: 31.03.-31.05.2021. Kui toetajaid on veel ka peale seda perioodi, võib kampaania pikeneda.

Kuidas? Olles ise ettevõtjad, kes toimetavad loovettevõtluse valdkonnas, tekkis meil kohe mõte, et võiks meedikutele kinkida oma tooteid. Seejärel arvasime, et ehk tahavad ka teised ettevõtjad osaleda selles tänu avaldamise ürituses ning miks me ei võiks seda organiseerida? Seega kampaania koondab ühtekokku paljude Eesti ettevõttete tooted, mis komplekteeritakse ja toimetatakse koroonaga võitlevale meditsiinipersonalile.

Keda toetakse? Kampaania eesmärk on toetada meditsiinipersonali, kelle töö on otseselt seotud koroonahaigete inimeste ravimisega või selle ennetamisega. Me soovime toetada ja väljendada tänu koroonaosakondade töötajatele, kiirabibrigaadidele ja võimalusel ka perearstidele, kes viivad läbi vaktsineerimisi. Algne eesmärk on, et kingitused jõuaksid sinna, kus hetkel on suurim koormus meditsiinilisele personalile (Tallinn), ning seejärel teistesse piirkondadesse ja suurimatesse haiglatesse (Ida-Virumaa, Lõuna-Eesti, Pärnu, saared jne).