Tahan aidata ettevõtjana

Väga tore, et tahad aidata ettevõtjana. Kirjuta meile info@toetameaitajaid.ee või helista 5152117 ning räägime täpsemalt.

Oleme siia koondanud korduma kippuvad küsimused, mida ettevõtjad on meilt küsinud.

Mis kampaania see “Toetame aitajaid on”?
Kui lühidalt, siis soovime toetada ja tänada Eesti meditsiinilist personali, kes ravib koroonaviirusesse nakatunud inimesi. Algselt on see plaanitud kestma kaks kuud (aprill-mai) ja me alustame Tallinnast ning liigume siis edasi teistesse piirkondadesse vastavalt sellele, kus haiglad on enim rakendatud viirusega haigestunud inimeste ravisse. Pikemalt saad kampaaniast lugeda “Miks ja kuidas” lehelt.

Tahan toetada, aga millega?
Kingitusteks sobivad sinu ettevõtte tooted või teenused.

Kui suur peaks olema minu ettevõtte panus?
Rahaline väärtus on täiesti Sinu otsustada. Pole olemas väikest heategu. Praeguseks kampaaniaga liitunud firmade seas on selliseid, kes annavad oma tooteid/teenuseid 500-1000 euro jaehinna väärtuses, aga on ka selliseid, kes saavad anda 50 euro väärtuses. Praegune kriis on valusalt löönud väga paljude ettevõtjate pihta ja iga ettevõte ei saa praeguses olukorras anda panust heategevuseks. Me hindame äärmiselt iga panust.

Kas eelistate ühte suuremat toodet või pigem mitut ja väiksemat?
Eelistame pigem suuremat kogust väiksemaid tooteid. Näiteks kui on valida, kas anda üks toode, mille väärtus on mitusada eurot või pigem kümme toodet, mille väärtus on mõnikümmend eurot, siis viimane variant oleks parem. Nii saame pakkuda kingitusi võimalikult suurele ringile meditsiinipersonalist.

Kuidas tagate selle, et kingi saaja saaks just talle sobiva kingituse?
Aus vastus on, et me ei saagi 100% seda garanteerida, kuid sellele aitab kaasa kolm asja:

  • me komplekteerime kingid nii, et ühes kingikarbis on mitu erinevat asja;
  • igale kingikarbile kirjutame peale selle rahalise väärtuse ning sisu;
  • kingitused saanud asutuse juht (näiteks mõne haigla koroonaosakond) saab ise otsustada ja jagada pakke vastavalt sellele, mis on kingikarbile sisuks kirjutatud. Näiteks nii saab välistada seda, et mõni karp, mis sisaldab muuhulgas naiste ehteid, ei satuks mõnele meestöötajale või näiteks karp, mis sisaldab ka tooteid lastele, ei satuks töötajale, kellel pole vastavas eas lapsi või lapselapsi.

Kas kinkekaardid oleks sobivad kingitusteks?
Jaa, kindlasti! Kinkekaart on just väga hea lahendus nende toodete/teenuste puhul, mida on raske üle anda või mille valik sõltub kliendi soovidest. Näited:

  • müüd riideid/jalatseid. Sellise toote valik sõltub inimese suurustest ning ka maitsest. Kinkekaardi abil saab kingisaaja valida just talle sobiva toote;
  • oled teenusepakkuja, näiteks restoran, spaa, ilusalong, muuseum jne. Sinu kingitust oleks üsna keeruline pakki toppida ja sellepärast on kinkekaart ideaalne lahendus!

Seda meditsiinilist personali, keda peaks tänama, on ju sadades. Kas kingitused jõuavad kõigini?
Me alustame nende piirkondadega, kus meditsiin on enim koormatud ehk Tallinn ja seejärel Ida-Virumaa. Kui toetajaid on piisavalt, siis jõuavad kingitused ka mujale: Lõuna-Eestisse, Pärnusse, saartele jne. Jah, tõepoolest, arste-õdesid-hooldajaid, kes ravivad igapäevaselt koroonahaigeid, on sadades, aga loodame leida ka kümneid, kui mitte sadu toetajaid. Kampaania on hetkel kestnud veel alles viis päeva ja juba on meile andnud oma nõusoleku toetada üle 20 ettevõtte. Toetajate loetelu on avaldatud lehel “Toetajad”.

Ma tahan aidata. Kuidas edasi?
Suurepärane! Kirjuta meile info@toetameaitajaid.ee või helista 5152117 ja lepime detailides kokku.