Rubriigid
Toetajad

Toetaja: D’DIFFERENCE

Kosmeetikasarjade D’DIFFERENCE ja D’DIFFERENCE For Men idee pärineb Dr. Ruth Oltjerilt, kes aastaid tagasi, koostöös teiste arstide ja teadlastega, asus otsima lahendusi lamatiste ja põletushaavade ravimisel. Tulemused olid sedavõrd tõhusad, et otsustati kogutud teadmisi ja kogemusi rakendada ka kosmeetikavaldkonnas. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil.

Toodete valmistamisel järgitakse kõrgeid kvaliteedi standardeid. Tooted on läbinud Challenge testid, neil on kehtivad ohutushinnangud ja dermatoloogilised testid. Eesmärgiks on olla põhjamaade innovatiivseim, vastutustundlikeim ja hoolivaim kosmeetikatootja.

„Toetame aitajaid“ kingikottidesse läksid näomaskid naistele ning habemeajamispalsamid ja dušigeelid meestele. Oleme väga rõõmsad, et meedikutel on pärast väsitavaid tööpäevi võimalus enda nahka turgutada nii eriliste toodetega. Väga tore, et meeste kinkekottidesse läksid spetsiaalselt neile suunatud tooted!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga