Rubriigid
Toetajad

Toetaja: Kaabsoo

Kaabsoo on Eesti esimene ja siiani ainus ainult steariinküünalde tootmisele spetsialiseerunud ettevõte. Oma alguse sai Kaabsoo 2015. aastal tänu mitmete juhuslike sündmuste kokkulangevusele, mille tulemusena sündisid esimesed ainult taimsest steariinist valmistatud küünlad ja sai alguse tõsisem tootmine. Kaabsoo küünlaid on võimalik toota ainult käsitööna, kuna taimne steariin on töötlemiseks äärmiselt komplitseeritud ja nõudlik materjal, mis nõuab kvaliteetse toote valmistamiseks enamat, kui tänapäevased masinad on võimelised pakkuma. Tänaseks on Kaabsoost saanud tuntud ja nii nõutud kvaliteetkaubamärk, et meie tooteid tuleb olulisteks sündmusteks varuda juba varakult, kuna vastasel juhul ei pruugi neid lihtsalt soovitud ajaks saada.

Mis teeb Kaabsoo küünlad eriliseks? Esimeseks märksõnaks on kindlasti loodussõbralikkus. Kaabsoo küünalde toormaterjal on toodetud keskkonda ja planeeti säästvalt ning pärineb sellest samast oliiviõlist, mida me oleme harjunud lisama salatile või valama pannile. Teiseks kodusõbralikkus. Kaabsoo küünlad saastavad tänu oma põlemisomadustele teie kodust keskkonda erinevate põlemissaadustega oluliselt vähem, kui seda teevad muudest materjalidest küünlad. Ja viimane ning ehk kõige olulisem tunnus on tervisesõbralikkus – Kaabsoo küünlad sobivad põletamiseks ka nendele inimestele, kes oma tervise tõttu muid küünlaid põletada ei saa.

Minimalistlik disain, millest sünnib põledes keerukas geomeetriline graatsia. See on üks olulisemaid Kaabsoo küünlaid iseloomustav tunnus. Lihtsast, mitte midagi ütlevast küünlast saab põledes omaette teos, mille loomisse on oma jõud ühendanud nii küünlameistrid, kui loodus.

Aitajaid tänab Kaabsoo oma kroonijuveelidega – Kaabsoo Gothic – mille esmapilgul ilmetust tänapäevasest kujust sünnivad põledes muinasjutulossi valgustatud aknad, mis arenevad keerukateks gootilikeks vormideks. Kaabsoo Gothic on parim vahend viia oma mõtted sinna, kuhu tänaseid olusid arvestades ei ole tark reisida ja lasta oma rännakul vähemalt mõttes toimuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga