Rubriigid
Toetajad

Toetaja: PÄRIS

PÄRIS hoolib tervisest ja puhtast loodusest.

Kõige kallim vara on tervis. PÄRIS teeb koos kingitustega sügava tänukummarduse arstidele, õdedele, abitöötajatele, vabatahtlikele – kõigile, kes panustavad ennastohverdavalt meie tervise heaks. 

Kui on soov kedagi tänada, anda märku hoolivusest, austusest, armastusest – sellest, et see keegi on Sulle tegelikult väga oluline ja kallis, siis … mida talle kinkida? Mida kinkida oma enda asutuse või ettevõtte töötajatele, kolleegidele, partneritele? Tahaksid tänada ja öelda –  aitäh, et olete olemas, tänu teile saame hakkama ka  kõige raskematel aegadel, paneme edasi! 

Kas kingitus võiks olla:

a) midagi, mida saab jagada (nagu tänu, rõõmu, hoolivustki)

b) kodumaine ja kordumatu

c) personaalne, isikliku pühendusega

d) tervislik ja loodust hoidev

e) kaunis ja ehe

PÄRIS ärikingitused – käsitöökommid, -trühvlid ja šokolaadid kaunis kinkekarbis täidavad kõik vajalikud tingimused, soovid ja tahtmised. PÄRIS armastusega loodud käsitöökommid ja -trühvlid on valmistatud puhtaimast ja tervislikuimast mahetoorainest. PÄRIS hoolib Sinu, meie maa ja kogu koduplaneedi tervisest ning ei kasuta säilitusaineid, pestitsiididega kasvatatud toorainet, valget suhkrut, palmirasva ja kõike muud, mis teeb kahju Sinu ja meie planeedi tervisele. Koostöös väike- ja mehetootjatega hoiame loodust. PÄRIS käsitöökommide imemaitsev pralinee sisu valmib Eesti mahetootjate puhtast toorainest. Selles on oluline osa maitse ainulaadsel värskusel. 

Millal mõtled Sina kingituse tegemisele või tänamisele? Kas ainult jõulude ajal või sagedamini? PÄRIS aitab Sind ja Sinu ettevõtet sobivaima lahenduse leidmisel ning koosloomisel. PÄRIS kingitused ongi ehedad ja päris, andes edasi päris rõõmu, tänu ja armastust. Inspiratsiooni saamiseks vaata www.päris.ee 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga