Rubriigid
Toetajad

Toetaja: SleepAngel

Meedikud saavad nüüdsest puhata Eestis toodetud superpatjadel, mis püsivad alati puhtad. Neisse ei saa siseneda mustust, allergeene, viirusi, patogeene ega teisi soovimatuid tegelasi. SleepAngel on unikaalse tehnoloogia abil loonud padjad, tekid ja madratsid, mille filtrisüsteem toimib barjäärina higile, viirustele, bakteritele, hallitusele, tolmulestadele ja teistele allergeenidele. SleepAngeli unetooted on mugavad, toetavad ja alati puhtad, tagades rahuliku une, hoides tervist ning säästes seejuures keskkonda.

SleepAngeli loojad kutsusid oma innovatsiooniga ajalooliselt igavas tekstiilitööstuses esile revolutsiooni – säilitati pehmete pindade tavapärased omadused (pehmus ja mugavus), samas lisati neile unikaalne barjäärivõime, mis tavaliselt seostatud kõvade pindadega.

Meil on eriti hea meel, et meedikud saavad puhketubades nüüd puhata sellistel superpatjadel! SleepAngel sinised meditsiinipadjad on juba kasutusel paljudes haiglates ja hooldekodudes üle Eesti, et muuta keskkond nii patsientidele kui ka hooldajatele turvalisemaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga