Rubriigid
Toetajad

Toetaja: Teie Loomakliinikud

„Teie loomakliinikud“ ühendab endas loomakliinikuid, keda seovad ühesugune filosoofia, diagnostika- ja ravipõhimõtted, soov järgida „Head Veterinaarset Tava“ ja tihe igapäevane koostöö. Üheskoos suudavad nad paremini hoolitseda lemmikloomade eest ja vastastikune üksteise täiendamine parandab iga kliiniku töö kvaliteeti. 

„Teie loomakliinikud“ soovib olla selline loomakliinikute ühendus, kus oleksid ühtviisi õnnelikud nii omanikud, arstid ja abilised ja loomaomanikud. Ühenduses on viis loomakliinikut:  Tallinnas Erivet ja Tiina Toometi Kliinik, Tartus Janne Orro Loomakliinik, Viljandis Männimäe Loomakliinik ja Pärnu Väikeloomakliinik.

„Toetame aitajaid“ kingikottidesse lähevad kinkekaardid, mida saab kasutada kliinikus Erivet ja Tiina Toometi Kliinikus.  Esimene on spetsialiseerunud neuroloogilistele ja ortopeedilistele probleemidele, teine on nii öelda koerte ja kasside perearstikeskus, kus tegeletakse profülaktika ja sisehaigustega, süvendatult silma- ja nahahaigustega ning tehakse pehmete kudede kirurgiat. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga